Üye Ol Şifremi Unuttum
KATEGORİLER
Satış Sözleşmesi

www.cokucuzkitapal.comdan kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi ya da kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilir. 3 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı veya havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 

Tüm siparişleriniz, yasaların gerektirdiği şekilde fiş eşliğinde teslim edecektir. KDV oranı kitapta %8,  kargo için %18 dir ve fiyatlara KDV dahildir.

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.cokucuzkitapal.com sorumlu değildir. Hataların düzeltimin de kriter ürünün piyasa fiyatı ve o kategoride veya benzer ürünlerde uygulanan indirim ve fiyat politikası geçerlidir.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin yada her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen yada tamamen yerine getirmelerini yada bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

www.cokucuzkitapal.com sattığı ürün için tüm sanal alışveriş siteleri gibi stok tutmamaktadır. Ancak Ürünler diğer sitelerimizde ve perakende satış kısmında sürekli değişiklikler göstermektedir, bu durumda stokta görünüp ancak elimizde bulunmayan ürünlerin tekrardan temin edilmeye çalışılır. Ürün tedariki uzun sürecekse veya piyasada geçerliliğini kaybetmişse gönderilemez, bu durum size mail veya telefon ile bildirilir. Yerine başka ürün almaz iseniz ücretin iadesi yapılacaktır.

Ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile www.cokucuzkitapal.com`un bir ilgisi yoktur. O yüzden havale ödemelerinizi bankaların Internet şubeleri ve ATM`ler üzerinden yapmanızı öneririz.

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı UPS KARGO ile gönderilmektedir. Genelde 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Küçük yerleşim bölgelerine (Mobil) haftanın belli günlerinde teslimat yapıldığından ürünler gecikmeli ve mobil ücreti dahil edilmektedir. Eklenen mobil ücretten Çok Ucuz Kitap Al’ın bir ilgisi yoktur.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda iletişim formu ve info@cokucuzkitapal.com adresine  e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, durum info@cokucuzkitapal.com a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.cokucuzkitapal.com, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

Alıcı tarafından verilen hatalı siparişlerden dolayı, ürün değişimi veya iadesi www.cokucuzkitapal.com tarafından sakıncalı değilse değişimi yapılabilir. Ancak geliş – gidiş kargo ücretleri alıcıya aittir. Bizim tarafımızdan yapılan hatalardan dolayı kargo, gidiş – geliş ücreti bize aittir. 

Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

Müşteri, www.cokucuzkitapal.com Internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.cokucuzkitapal.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

 

 

ÜYE GİRİŞİ
YAYINEVLERİ
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..